Witamy w nowym serwisie Lądka Zdroju! Polecamy także www.sudety.info.pl!

Lądek Zdrój, noclegi, sudety, kotlina kłodzka, kwatery

Willa Bursztynowe Buki

Willa Bursztynowe Buki

Willa Bursztynowe Buki

Graniczna 18

57-540 Lądek-Zdrój

tel.

tel.

tel.

e-mail:

www: www.sudety.info.pl/bursztynowebuki

www: www.bursztynowebuki.pl

OFERTA

 Serdecznie zapraszamy do willi Bursztynowe Buki

Za oknami kołyszą się buki. Całe w bursztynowych liściach. To ptak przysiądzie na gałęzi, to mucha zawiruje i poleci, tam gdzie się wznoszą pagórki, gdzie lasy i niekończąca się przestrzeń. Willa znajduje się w Lądku Zdroju, pięć minut na piechotę od uzdrowisk, a jednak na uboczu. Gdzie nie spojrzeć tam góry i łąki. I lasy z tysiącem ścieżek i drogami szutrowymi. Wystarczy wyjść z apartamentu i zaczyna się podróż.

To wymarzone miejsce dla tych, którzy lubią nietkniętą przyrodę, dla tych, którzy lubią się zaszyć, zapomnieć, zgubić. Zabłądzić na szlaku. I opalać na polanie i kąpać w strumieniu z górską wodą. I dla tych, którzy lubią iść przed siebie nie pilnując drogi albo na rowerze czy motorze poszukiwać zagubionych wiosek i kamieniołomów. Dla tych wszystkich, którzy cenią spokój, a jednocześnie lubią być w centrum wydarzeń. Rano rozkoszują się przyrodą, a wieczorem słuchają koncertów muzyki klasycznej, to wdrapują się na Borówkową Górę, to uczestniczą w lecie baletowym.

To także wymarzone miejsce dla tych, którzy lubią jeździć na nartach. Bo tuż obok są wyciągi i stoki, dla początkujących i zaawansowanych. Można do nich dojść piechotą albo dojechać autem. Pozostać w Lądku albo udać się na Czarna Górę. Bo to tylko kilkanaście kilometrów stąd.

A po nartach też tysiące atrakcji. Kąpiel w barokowym basenie z gorącą wodą – uczta dla oczu i wytchnienie dla ciała. Albo wypoczynek w łaźni perełkowej, okłady borowinowe i cały wachlarz zabiegów sanatoryjnych.

 


 


Willa “Bursztynowe buki” to nowoczesny obiekt turystyczno – medyczny. Wnętrza oraz pokoje zostały urządzone z gustem, w dobrym stylu, a przede wszystkim są doskonale wykończone. Dbając o wysoki standard wyposażenia, jednocześnie zapewniliśmy warunki do swobodnego i przyjemnego wypoczynku.


Każdy z pokoi posiada bardzo wygodne łóżko, z wysokiej jakości materacem dla dobrego i zdrowego snu. Aneks kuchenny, który również jest na wyposażeniu pokoi (apartamentu, pokoi rodzinnych, pokoi dwu osobowych), pozwala Państwu na niezależne kulinarne praktyki, w zgodzie z własnym gustem, smakiem i ochotą.

Rozrywkę medialną umożliwiają panele TV, zestawy audio (radio, CD, USB) oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarze willi.

Łazienki i toalety to kolejne dobrze urządzone pomieszczenia Naszego obiektu. Indywidualne dla każdego pokoju zapewniają wysoki komfort dla potrzeb Gości “Bursztynowych buków”.

Wespół z recepcją znajduję się wspólny dla Gości salon, doskonały do wypoczynku, integracji przy dobrej muzyce, zabawie, filmie. Na piętrze natomiast znajdą Państwo ciekawy “kącik” do spotkań przy książce lub innych publikacjach.

Zapraszamy serdecznie.

 


 

To więcej niż miejsce wypoczynku. To także ośrodek rehabilitacyjny, wyposażony w profesjonalny sprzęt do fizjoterapii, kinezyterapii i zabiegów manualnych. A na miejscu oczekuje Państwa doktor Robert Dębski, właściciel i pomysłodawca, specjalista ortopedii i traumatologii, który na co dzień pracuje w szpitalu w Polanicy Zdroju. I doskonale wie, co komu zalecić.

Czekamy więc na tych, którzy pragną podreperować zdrowie, zasięgnąć fachowej porady. I pod opieką specjalisty poddać się zabiegom rehabilitacyjnym i leczniczym.

ATRAKCJE

 ZIMA:


Najbliżej – Stacja narciarska w Lądku-Zdroju
Tylko 500 m dzielą pensjonat od wyciągu narciarskiego, usytuowanego na północno- zachodniej stronie góry Trojak. Panują tu wyśmienite warunki śniegowe. Trzy nowoczesne wyciągi oraz trzy trasy zjazdowe.

 

Ośrodek narciarski Czarna Góra
Wspaniałe warunki śniegowe i nowoczesna infrastruktura stanowią o wysokiej jakości oferowanych na stokach usług i zadowolą każdego narciarza i snowboardzistę. Ośrodek oferuje ponad 10 km doskonale utrzymanych tras narciarskich.

 

 

Stacja narciarska Kamienica
Średnio zaawansowanym i początkującym spodobają się stoki w Kamienicy. 1,5 km naśnieżanych i ratrakowanych tras zjazdowych, umożliwiających jazdę również po zmroku. Na miejscu wypożyczalnie nart, gastronomia, parking. Aktualności na: www.snkamienica.pl


Na narty do sąsiadów – Ski Resort Dolni Morawa
Dolní Morava to podgórska miejscowość, położona niedaleko polsko-czeskiej granicy, w pobliżu miasta Králíky. Ośrodek usytuowany jest w dolinie, blisko Śnieżnika. Panują tu warunki klimatyczne sprzyjające sportom zimowym, gdyż śnieg utrzymuje się 116 dni w roku, a przez 150 dni temperatura jest poniżej 0°. Piękna, górska, niezniszczona przyroda jest dodatkową atrakcją Ski Centrum Sněžník. Dzięki swojemu położeniu i ostremu, górskiemu klimatowi jest idealnym miejscem dla wszystkich miłośników białego szaleństwa, a piękno tej doliny znane jest nie tylko smakoszom narciarstwa.
Tutejsze trasy zjazdowe zaliczane są do najlepszych w Czechach. Potwierdza to nie tylko dobra opinia wśród narciarzy, ale także homologacja FIS. Ośrodek dysponuje m.in. czteroosobowymi kolejkami, trasami w 100 procentach sztucznie zaśnieżonymi, a także dogodnymi drogami dojazdu.
Aktualne informacje na: www.dolnimorava.cz

 

LATO:


Najstarsze polskie uzdrowisko
Będąc w Lądku warto odwiedzić Zdrój „Wojciech” z rozpoznawalną kopułą skrywającą pijalnię wód i basen termalny. Budynek wzniesiono w 1678 r. 

 

 

Ciekawa architektura miasta
W czasie pobytu w Lądku-Zdroju warto bywać na rynku. Pośród barokowych i rokokowych kamieniczek, bardziej dociekliwi znajdą wspaniale zachowane gmerki cechowe. 

 

 

Galeria Muzealna im. Michała Klahra Starszego
Siedziba galerii mieści się w kamienicy nr 1 na lądeckim Rynku. To dawny dom Michała Klahra Starszego, słynnego rzeźbiarza, przedstawiciela śląskiego baroku. 

 

 

Tropem zabytków Michała Klahra
Most św. Jana Spacerując między zdrojem, a miastem wzdłuż rzeki Białej Lądeckiej, nie sposób przeoczyć wspaniały Most św. Jana. 


Na kuracyjnych ścieżkach
Tradycje terenoterapii w Lądku-Zdroju sięgają XIX wieku, a wiadomo, że już dużo wcześniej popularne wśród kuracjuszy były wycieczki w malownicze zakątki i obcowanie z przyrodą. 13 tras kuracyjnych. 

Obłędna sudecka przyroda
Skałki lądeckie – nie tylko dla wspinaczy W okolicach Trojaka (766 m n.p.m.) i Sztolnych Skał (mocno rozproszony łańcuch o wysokościach od 465 do 784 m n.p.m.) znajduje się kilkadziesiąt skał.

 

 

Widok z góry – na góry
Wieża Widokowa na Borówkowej Górze.


Aktywnie na rowerze
Okolica Lądka-Zdroju obfituje w niewielkie wzniesienia porośnięte lasami, poprzez które prowadzą różnego rodzaju drogi i ścieżki, które wygodnie można przemierzać rowerem. 
 

CENNIK

Więcej informacji oraz aktualny cennik na naszej stronie internetowej

www.bursztynowebuki.pl

 

kontakt:

tel. 607 231 900  Robert Dębski
tel. 695 946 578  Marian Dębski
tel. 74 814 82 75 Recepcja

 

ZAPRASZAMY

MAPA

ZDJĘCIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

W razie pytań prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego:

* wymagany jest telefon lub adres e-mail

Główna | Noclegi | Historia | Atrakcje | Zabytki | Galeria | Aktualności | Lecznictwo | Linki | Kontakt

www.ladek.com.pl © 2015 FUH WebProjekt, created by: Web2Business.pl