Witamy w nowym serwisie Lądka Zdroju! Polecamy także www.sudety.info.pl!

Lądek Zdrój, noclegi, sudety, kotlina kłodzka, kwatery

Chata Morgana

Chata Morgana

Chata Morgana

Jastrowiec 15 k. Bolkowa

59-420 Agroturystyka w Górach Kaczawskich

tel.

tel.

e-mail:

www: www.chatamorgana.pl

www: www.chatamorgana.pl

OFERTA

 "Chata Morgana" to ponad stuletni dom położony  na obrzeżach Parku Krajobrazowego "Chełmy", nieopodal trzech średniowiecznych zamków: Bolków, Świny, Lipa.

Idealna baza wypadowa dla miłośników wycieczek rowerowych - spotkają tu państwo nie tylko ciekawe ukształtowanie terenu z licznymi wąwozami, strumykami, punktami widokowymi, ale również unikalną faunę i florę.
 
Chełmy i Góry Kaczawskie to  także raj dla poszukiwaczy unikalych skał i minerałów oraz miłośników starego rzemiosła lepienia z gliny, czym zajmują się sami gospodarze. Wszystko to na terenach dziewiczych, nie poznanych jeszcze przez masowego turystę.
 
"Chata Morgana" to dom, który staraliśmy się odnowić z pieczołowitością, zachowując jego rustykalny charakter. Wygospodarowaliśmy miejsce na biesiady w stylu wiejskiej karczmy, z  
kominkiem, barkiem (i bilardem) oraz na zewnątrz obszerny szałas z miejscem na ognisko oraz grilla.
 
W pokojach gościnnych staraliśmy się zachować ich rustykalny charakter, z jednoczesnym zapewnieniem komfortu pobytu. Tak więc w każdym pokoju jest łazienka, podwójne łóżko małżeńskie oraz łącze internetowe.
 
Za domem, na łące boisko do siatkówki, oraz niewielki basen udostępniany gościom w upalne dni. W ogrodzie świeże owoce: truskawki, porzeczki, maliny, jabłka, gruszki, śliwki.
 
Gotujemy dla gości z przyjemnością, używając ziół i przypraw z ogródka. Nasz nabiał  pochodzi od krów pasących się za płotem, a jajka od kurki, co w trawce nóżką drapała:)
 
"Chata Morgana" to miejsce, gdzie czas płynie wolniej, gdzie pod powałą suszy się lawenda, gdzie można poleżeć na hamaku i pomyśleć o niebieskich migdałach...
 
Zapraszamy serdecznie.
 

CENNIK

Aktualny cennik na naszej stronie internetowej:  AKTUALNY CENNIK

MAPA

ZDJĘCIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

W razie pytań prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego:

* wymagany jest telefon lub adres e-mail

Główna | Noclegi | Historia | Atrakcje | Zabytki | Galeria | Aktualności | Lecznictwo | Linki | Kontakt

www.ladek.com.pl © 2015 FUH WebProjekt, created by: Web2Business.pl