Witamy w nowym serwisie Lądka Zdroju! Polecamy także www.sudety.info.pl!

Lądek Zdrój, noclegi, sudety, kotlina kłodzka, kwatery

Rezydencja Grawert

Rezydencja Grawert

Rezydencja Grawert

Lipowa 4

57-540 Lądek-Zdrój

tel.

tel.

e-mail:

www: www.sudety.info.pl/grawert

www: www.rezydencjagrawert.pl

OFERTA

 Rezydencja Grawert w Lądku-Zdroju to dawny "Dolny Dom Generalski", który został wybudowany w 1815r przez pruskiego generała i gubernatora Śląska Juliusa von Grawerta. Zaniedbana znalazła swoich mecenasów, którzy w latach 2008-2011 dokonali generalnego remontu. Budynek nawiązuje do stylu wiktoriańskiego XIX-sto wiecznych rezydencji. Stylowe i eleganckie wnętrza, luksusowe wyposażenie oraz profesjonalny serwis zapewnią gościom niezapomniane wrażenia z pobytu w rezydencji.

W samym centrum uzdrowiska Lądek Zdrój, w otoczeniu Gór Złotych, w bajecznie odrestaurowanym parku i obok przepływającej górskiej rzeki znajduje się Rezydencja Grawert. Stąd tylko 100 metrów do słynnego Zakładu Przyrodoleczniczego "Wojciech" i krytej pływalni.

W naszej rezydencji panuje niezwykły klimat dawnej epoki wiktoriańskiej, który przeniesie naszych gości w chwile zadumy, spokoju i relaksu.

Nasze luksusowo wyposażone oraz indywidualnie zaprojektowane pokoje i apartamenty mogą łącznie przyjąć 35 gości. W pokojach użyto wiktoriańskich tapet renomowanych amerykańskich firm.

Stylowe, wykonane z litego drewna meble gwarantują niezwykłą wygodę, a najwyższej jakości pościel zapewni naszym gościom komfortowy sen. Dla alergików zapewniamy pościel antyalergiczną.

Zastosowanie rekuperacji w pomieszczeniach rezydencji zapewnia komfort klimatyczny.

Wszystkich gości Rezydencji Grawert zapraszamy do bajecznej sali kominkowej. Tu też w chłodne wieczory można ogrzać się ciepłem stylowego kominka, posłuchać muzyki czy pogawędzić ze znajomymi. W ciepłe dni i wieczory można też skorzystać z tarasu południowego i zrelaksować się słuchając kojącego szumu przepływającej obok górskiej rzeki. Codziennie o 17tej zapraszamy gości na typowo angielski "tea-time", gdzie poza wyborną herbatą serwujemy również kawę i "coś na słodko".

 

CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą cenowa na naszej stronie internetowej

www.rezydencjagrawert.pl

 

MAPA

ZDJĘCIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

W razie pytań prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego:

* wymagany jest telefon lub adres e-mail

Główna | Noclegi | Historia | Atrakcje | Zabytki | Galeria | Aktualności | Lecznictwo | Linki | Kontakt

www.ladek.com.pl © 2015 FUH WebProjekt, created by: Web2Business.pl