Witamy w nowym serwisie Lądka Zdroju! Polecamy także www.sudety.info.pl!

Lądek Zdrój, noclegi, sudety, kotlina kłodzka, kwatery

Ośrodek jeździecki FurmAnka

Ośrodek jeździecki FurmAnka

Ośrodek jeździecki FurmAnka

Nowy Gierałtów

57-550 STRONIE ŚLĄSKIE

tel.

e-mail:

www: www.sudety.info.pl/koniefurmanka

www: www.koniefurmanka.pl

OFERTA

   W malowniczym miejscu na krańcu Polski, pod Przełęczą Gierałtowską (685 m. n.p.m) z myślą o koniach i ich miłośnikach został stworzony nowoczesny ośrodek jeździecki.

  W skład kompleksu wchodzą: dom z pokojami do wynajęcia ,sala kominkowa, stajnia, kryta ujeżdżalnia, piaszczysty plac do jazdy oraz pastwiska.

  Nasze położenie z dala od miast blisko dzikiej przyrody zapewnia wspaniałe warunki do odpoczynku. Miejsce u nas znajdą pasjonaci jeździectwa, rodziny z dziećmi oraz turyści.

  Każda pora roku sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Wiosna, lato zachęca do pieszych wędrówek, wycieczek rowerowych, przejażdżek na końskim grzbiecie oraz zwiedzania okolicznych atrakcji ( Puszcza Jaworowa, Jaskinia Niedźwiedzia, zalew w Nowej Morawie, Borówkowa Góra...) Jesienią zapraszamy na grzybobranie i delektowanie się owocami lasu prosto z krzaka. Zima natomiast otwiera przed Państwem możliwość szusowania na wielu pobliskich trasach zjazdowych (Nowy Gierałtów, Kamienica, Czarna Góra, Lądek Zdrój) zakończonego wieczornym kuligiem z pochodniami. Nowy Gierałtów i okolice to doskonałe tereny do uprawiania narciarstwa biegowego.

  „FurmAnka” to idealne miejsce dla wszystkich miłośników przyrody ceniących sobie ciszę, spokój dobrą energię oraz aktywny wypoczynek.

 

W budynku CYKADA do dyspozycji naszych gości oddajemy 5 pokoi z TV, łazienkami. W każdym pokoju znajduje się dwuosobowa rozkładana sofa oraz pojedyńcze łóżka. Z każdego pokoju można podziwiać widoki oraz podglądać konie na pastwisku lub pod siodłem na maneżu.

Pokój wiosenny – pokój 3-4 osobowy , w zielonej tonacji. (1 sofa + 2 pojedyńcze łóżka)

Pokój miodowy – pokój 4-8 osobowy z 2 odzielnymi sypialniami Polecamy dla rodziny z dziećmi, albo dla grupy znajomych. Kolorystyka miodowa i zachodzącego słońca. (2 rozkładane sofy + 4 pojedyńcze łóżka)

Pokój orzechowy – pokój 3-4 osobowy z łazienką dostosowaną dla osób niepełnosprawnych jeżdżących na wózkach.( 1 sofa + 2 pojedyńcze łóżka)

Pokój kwiatowy – pokój 3-4 osobowy z łazienką dostosowaną dla osób niepełnosprawnych ( 1 sofa + 2 pojedyńcze łóżka)

Pokój imbirowy – 3-5 osobowy z 2 sypialniami (1 rozkładana sofa + 3 pojedyńcze łóżka)

W Cykadzie znajduje się sala kominkowa (150m2) z drewnianą antresolą, barem. Wieczorem można usiąść przy kominku z rodziną, znajomymi i biesiadować w cieple ognia.
W holu można zagrać w bilard , odpocząć na sofach, poczytać książkę, dzieci mogą pobawić się w kąciku zabaw.
Na tarasach można wypić herbatę, kawę, zorganizować grilla i cieszyć się chwilą :)

Serdecznie zapraszamy !!!

ATRAKCJE

  Wykorzystując uroki położenia naszego ośrodka w górach (610 m. n.p.m) stawiamy na rekreację i turystykę konną, połączoną z nauką jazdy.

  Podstawą naszego ośrodka jest stajnia i kryta ujeżdżalnia, która zapewnia korzystanie z przyjemności jazdy konnej przez cały rok. Nasze konie odpoczywają na zielonych pastwiskach, co zapewnia im to co jest najważniejsze: ruch i poczucie wolności.

  Stajnia – mieści się w niej 11 komfortowych boksów, myjka dla koni, siodlarnia, paszarnia, łazienka z prysznicem dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie boksy są przestronne (12m2) i jasne , każdy z nich ma otwierane okno na zewnątrz, automatyczne poidło, żłób, paśnik oraz indywidualne zapalne światło. Stajnia posiada bardzo dobrą wentylację, co gwarantuje czyste powietrze oraz niweluje skoki temperatur. Posadzka jest tak wyprofilowana, aby płynne nieczystości nie zalegały i spływały do kratek odwadniających. Wszystko jest zrobione z myślą o dobrostanie koni.

  Kryta ujeżdżalnia jest naszym największym atutem, gdyż zapewnia naszym gościom naukę jazdy konnej przez cały rok. Wymiary hali to 20x42m przy wysokości prawie 12m. Posiada piaszczyste podłoże.

  Maneż – ogrodzony zewnętrzny piaszczysty plac do jazdy konnej o wymiarach 30x50m

  Pastwiska – posiadamy 2,3 ha zrekultywowanych łąk z posianą specjalną mieszanką dla koni. Dodatkowo po sąsiedzku możemy korzystać z ponad 5 ha użytków zielonych. Chcemy aby nasze konie, miały warunki jak najbardziej zbliżone do naturalnych.

CENNIK

Aktualne ceny  na naszej stronie internetowej

http://www.koniefurmanka.pl/cennik.html

 ZAPRASZAMY !!!

MAPA

ZDJĘCIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

W razie pytań prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego:

* wymagany jest telefon lub adres e-mail

Główna | Noclegi | Historia | Atrakcje | Zabytki | Galeria | Aktualności | Lecznictwo | Linki | Kontakt

www.ladek.com.pl © 2015 FUH WebProjekt, created by: Web2Business.pl